My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
  • Wed, 20:01: Юрий Робул: Что нужно Украине, чтобы перестать выживать и начать развиваться | Новое Время: http://t.co/aik14xzemK
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

My tweets
Юрій Робул
yuraro
Tags:

Інавгурація мрії
Юрій Робул
yuraro
Майже три години тому Петро Порошенко став на посаду президента. Це зворушливий момент: сподівання, єднання та гордості. Момент, який закарбовується у новітній історії України, який згодом запишуть у підручники, який стає відліком часу для виповнення обіцянки про "жити по-новому".
Ми виразно почули з вуст глави держави: ми повертаємось у Європу. Ми почули його звернення російською до Донбасу, ми почули його волю не підкорятися зовнішньому ворогові, ми почули його заклик до єднання і поступу вперед. Якою б не була історія ми не повинні приносити в жертву майбутнє заради минулого.  Сьогодні ми почули саме українького президента - і на тлі останніх чотрирьох років руїни це вже є досягненням, яке надихає, яке дає надію, що завзяттям та щирою працею я і тисячі тисяч таких як я змінять життя на краще вдома для всіх нас, а не десь у світах.
Сьогодішній день - це день надії та сподівання на краще життя. Сподівання на мир та безпеку в українській Україні, сподівань на краще, гідне майбутнє для нас та прийдешніх поколінь, сподівань на те, що зрештою ми матимемо всі підстави пишатись своєю країною, будемо цікаві самим собі та цілому світові.
Нам судилося жити у прекрасній країні - вона така чудова, така красива, така чарівна, що немає таких слів, щоб це описати! Нам треба облаштувати її краще, по-новому, щоб комфортно було всім, щоб ця наша така рідна, така прекрасна країна стала справжнім комфортним домом для кожного, таким домом, про який ми всі мріємо. Так, мріємо кожен на свій лад, але головне - одне і те саме: мирне життя, можливість власною сумлінною працею змінити свою долю, виповнити мрії і бути щасливими у молодості, зрілості та старості. Роботи багато, хай це нікого не зупинить! Нехай знову будуть у пошані і стануть до слова мрійники! Годі вже ставити на собі хрест і відмовляти у своїх прагненнях, бо "нездійсненні", годі похмуро дивитись лише під ноги і бурмотіти "аби лише гірше не було!" - час підняти очі і подивитись на небо і Сонце! Можна багато чого досягнути, але нічого не зробиться, якщо того не хотіти!
Якими б не були проблеми та небезпеки, які зараз бачимо, в основі дій знаходиться мрія, воля та сумління - і результат не змусить на себе довго чекати.
Я маю сподівання на те, що сьогодні почалось нове, інакше, краще майбутнє України.

"Вже почалось, мабуть, майбутнє.
Оце, либонь, вже почалось…
Не забувайте незабутнє,
воно вже інеєм взялось!

І не знецінюйте коштовне,
не загубіться у юрбі.
Не проміняйте неповторне
на сто ерзаців у собі!
" (Ліна Костенко)


?

Log in

No account? Create an account